DDS Tekstil | BERUSSA Curtain Trend

"DDS Tekstil olarak, ilkeli ve kurumsal yapısını tamamlamış firmamızın markası olan BERUSSA ile birlikte siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz . "

Tarihçemiz

DDS Tekstil kurumsal kimlik adı altındaki firmamız, 1995 yılında aile şirketi olarak kurulmuş olup, 2009 yılından itibaren de Bursa, Kestel Organize Sanayii bölgesindeki kendi fabrikasında, modern makine parkurları ile ana üretim konusu olan PERDELİK KUMAŞ alanında, tüm yaşam alanları için perdelik kumaş üretimi yapmaktadır.

pic

DDS Tekstil olarak gerek yurt içinde, gerekse yurt dışında ki müşterilerimizin isteklerine yönelik çözümler ve de ürünler üretmeye devam etmekteyiz .

BERUSSA markası ve ailesi olarak bizler, müşterilerimizle kurduğumuz duygusal ve samimi bağ, asla taviz vermediğimiz KALİTE, müşteri odaklı yaklaşım , sürekli gelişim ve çalışanlarından müşterilerine kadar hissettirdiğimiz DÜRÜSTLÜK çerçevesinde çalışmalarımızı ve üretimimizi sürdürmekteyiz. İlkeli ve kurumsal yapısını tamamlamış firmamızın markası olan BERUSSA ile birlikte siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz .

Copyright © 2014 BERUSSA Curtain Trend | Tüm hakları DDS Tekstil adına saklıdır. | Berussahome.com.tr.